Pompa perystaltyczna dużego przepływu WT300-CAS (0,75-36L/min)
Stan magazynowy:
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
WT300-CAS to przemysłowa pompa perystaltyczna o dużej wydajności i ogromnych możliwościach.
Pompa WT300-CAS napędzana jest  potężnym silnikiem bezszczotkowym o mocy 300W, który umożliwia przetłaczanie nawet bardzo gęstych mediów.
Pompa WT300-CAS wyposażona została w inteligentne sterowanie umożliwiające pracę w kilku trybach:
Pompa może także załączać inne urządzenia, taśmociągi itp. dzięki wbudowanym przekaźnikom
Tabela przedstawiająca zależność pomiędzy średnicą węża tłoczącego a wydajnością:
alt
Dane techniczne:
Waga: 32 kg
Wymiary: 435mm x 367mm x 308mm (wysokość)
Napięcie zasilania: 230V AC
Moc: 300W