Kontakt
FAX
422073366
Tel
794977777
Tel
422073366

Godziny działania sklepu
pn-pt 8:00 - 16:00
Kategorie
Pompy dozujące infuzyjnePompy dozujace strzykawkoweWęże do pomp dozujących perystaltycznych silikonowe, norprene, viton. (113)Pompy perystaltyczne laboratoryjne (13)Dozowniki wielokanałowe (6)Pompy perystaltyczne serii 10 (22-90ml/min) (4)Pompy dozujące perystaltyczne serii 50 (30-60ml/min) (4)Pompy dozujące perystaltyczne serii 100 (0,11-66ml/min) (75)Pompy dozujące perystaltyczne serii 100 Evo (0-88ml/min) (19)Pompy perystaltyczne dwukanałowe serii 100 double (7)Pompy dozujące perystaltyczne serii 150 (0-140 ml/min) (6)Pompy dozujące perystaltyczne serii 200 (1-356 ml/min) (44)Pompy perystaltyczne dwukanałowe serii JZ15 (2x 0-45ml/min) (3)Pompy dozujące perystaltyczne serii JZ25 (0-500ml/min) (2)Pompy perystaltyczne serii 200CM (6)Pompy perystaltyczne LDS4 z zasilaniem bateryjnym i sieciowym (2)Pompy perystaltyczne serii MP (14)Pompy dozujące perystaltyczne do dozowania chemii basenowej (6)Pompy perystaltyczne serii 200 Evolution (0-650ml/min) (17)Pompy dozujące perystaltyczne serii 300 (100-160ml/min) (1)Pompy dozujące perystaltyczne serii 600 (0-1500ml/min) (3)Pompy dozujące perystaltyczne serii 800 (50-987ml/min) (19)Pompy perystaltyczne serii TH10 (0-37ml/min) (4)Pompy perystaltyczne serii TH15 (0,001-290ml/min) (6)Pompy perystaltyczne serii TH25 (0-3600ml/min) (12)Pompy perystaltyczne wielokanałowe serii DG (5)Pompy perystaltyczne wielokanałowe serii DGX (0-716ml/min) (2)Pompy perystaltyczne serii 153 (0,1-2280) (8)Pompy perystaltyczne serii 900 mini (0-1500ml/min) (13)Pompy perystaltyczne serii 900 5,9L/min (3)Pompy perystaltyczne serii serii 253 (1.1-5.5ml/min) (2)Pompy perystaltyczne serii 1000 (1-10L/min) (1)Pompy perystaltyczne przemysłowe b.dużego przepływu (0-35l/min) (2)Nasze realizacje (16)Pompa dozująca membranowa impulsowa (1)Pompy perystaltyczne wielokanałowe (4)Uniwersalne sterowniki do pomp dozujących (15)Akcesoria do pomp dozujących (14)Czujniki poziomu cieczy (40)Czujniki poziomu cieczy optyczne (5)Czujniki przepływu cieczy (12)Przepływomierze (12)Czujniki zbliżeniowe (1)Czujniki TDS (1)
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Informacje
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Reklama
kolumna
Regulamin
 

Regulamin

1. Sklep Internetowy "pompydozujace.com" działający pod adresem www.pompydozujace.com, prowadzony jest przez firmę Aqua-Trend z siedzibą w Łodzi 93-021, ul. Lokatorska 11 Lok. 6 nr NIP 728-228-86-70 nr REGON 100753914 ,
konto mBank 40 1140 2004 0000 3102 6423 8652
Sklep Internetowy prowadzi wysyłkową sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet, oraz sprzedaż stacjonarną w siedzibie firmy.

2. Zamówienia  przyjmowane są  za pośrednictwem sieci Internet przez formularz zamówieniowy na stronie www.pompydozujace.com  

3. Ze względu na szczególny, techniczny charakter sprzedawanego asortymentu zalecamy kontakt telefoniczny, lub drogą elektroniczną z obsługą sklepu przed dokonaniem zakupu.
Z uwagi na szczególny charakter, sprzedawany asortyment a w szczególności pompy typu OEM, wymaga od instalatora posiadania wiedzy i doświadczenia z zakresu elektryki i elektroniki a także wiedzy z zakresu zastosowań, przeznaczenia i eksploatacji pomp dozujących i innych sprzedawanych w e-sklepie.
Zalecamy lekturę działu "o pompach perystaltycznych" znajdującego się pod linkiem https://www.pompydozujace.com/pompach-perystaltycznych-pm-8.html

4. Z uwagi na możliwość wystąpienia rozbieżności faktycznego stanu magazynowego ze stanem magazynowym w e-sklepie kupujący powinien potwierdzić telefonicznie, lub drogą elektroniczną dostępność towaru przed dokonaniem płatności online.

5. Realizacja zamówienia następuje, po potwierdzeniu przez obsługę sklepu dostępności towaru i po dokonaniu wpłaty przez kupującego.

6. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
Do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty w przypadku towarów standardowych.
Do 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty w przypadku sprzętu wykonywanego na zamówienie, lub w czasie ustalonym indywidualnie z klientem.
Do 30 dni roboczych w przypadku konieczności sprowadzenia zamówionego towaru, lub w czasie ustalonym indywidualnie z klientem.

7. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

8. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

9. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

11. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- płatność przy odbiorze osobistym(wyłącznie po telefonicznym potwierdzeniu takiego sposobu rozliczenia)
- płatność przy odbiorze w przesyłce kurierskiej (po potwierdzeniu dostępności towaru)
- przelew bankowy zwykły (po potwierdzeniu dostępności towaru)
- płatność elektroniczna przez system płatności elektronicznych DOT-PAY (po potwierdzeniu dostępności towaru)


12. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej Siódemka,  firmy kurierskiej DHL, oraz firmy kurierskiej Inpost 
Koszt wysyłki obliczany jest na podstawie sumarcznej wagi zamówionych towarów, koszt podawany jest przy finalizacji zamówienia na stronie sklepu.
Wysyłka poza teren Polski jest możliwe wyłącznie po telefonicznym uzgodnieniu kosztów.
Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera, w przypadku stwierdzania uszkodzeń, zniszczeń itp. kupujące bezwzględnie powinien odmówić przyjęcia przesyłki i spisać z kurierem stosowny druk reklamacji.

13. Kupującemu przysługuje prawo do zwrotu zakupionych towarów w terminie 14 dni roboczych od dokonania zakupu na mocy ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)
Kupujący zobowiązany jest do przesłania drogą elektroniczną lub pocztą pisma informującego o chęci odstąpienia od umowy. Kupujący zobowiązany jest do odesłania zakupionych towarów na własny koszt.
Zwrotowi nie podlegają towary sprzedawane "z metra", oraz towary uznawane za elementy eksploatacyne tj. wszystkie węże: tłoczące i podające, filtry, itp.
Zwrotowi nie podlegają urządzenia budowane na indywidualne zamówienie.
Cena towaru zostanie zwrócona kupującemu na podane konto bankowe w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania zwróconego towaru.
Sklep nie przyjmuje przesyłek "za pobraniem"


14. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „www.pompydozujace.com”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

15. Gwarancja/reklamacje.

Na wszystkie pompy, sterowniki  typu OEM (bez obudowy) traktowane jako części zamienne i podzespoły maszyn sprzedający udziela 12 miesięcznej gwarancji (z wyjątkiem urządzeń które posiadają krótszą żywotność i jest to zaznaczone w opisie produktu)
Na urządzenia działające w sposób samodzielny tj. pompy laboratoryjne i inne pompy w obudowach gotowe do natychmiastowego użycia sprzedający udziela 24 miesięcznej gwarancji (z wyjątkiem urządzeń które posiadają krótszą żywotność i jest to zaznaczone w opisie produktu)
Na urządzenia budowane na indywidualne zlecenie kupującego czas gwarancji ustalany jest indywidualnie.
Reklamowane towary należy dostarczyć do siedziby firmy na własny koszt w stanie takim w jakim został dostarczony klientowi po zakupie tj. bez zabudów itp. reklamowany sprzęt powinien być dostarczony czysty i suchy, w przypadku pomp perystaltycznych węże tłoczące powinny być opróżnione a jeśli usterka to uniemożliwia to reklamujący zobowiązany jest opisać zawartość węża tłoczącego.
Reklamujący zobowiązany jest do dołączenia opisu usterki, oraz danych teleadresowych.
Firma Aqua-Trend gwarantuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych produktów.
Firma Aqua-Trend nie zapewnia serwisu mobilnego z dojazdem do klienta, oraz sprzętu zastępczego na czas naprawy.
Z uwagi na szczególny charakter, sprzedawany asortyment a w szczególności pompy typu OEM, wymaga od instalatora posiadania podstawowej wiedzy z zakresu elektryki i elektroniki a także wiedzy z zakresu zastosowań, przeznaczenia i eksploatacji pomp dozujących.
Próby podłączenia i eksploatowania sprzedawanego sprzętu bez dostatecznej wiedzy technicznej mogą skutkować utratą gwarancji na zakupiony towar. 
 

Powrót
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Nowości
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Oprogramowanie © oscGold